Szlifierka kątowa 115 czy 125mm? Co wybrać?
08-05-2015Darmowa dostawa od 250 zł
Dostawa w 24h
Dotacje
Odroczone płatności
4,9/5 na Opineo
Zastanawiasz się, jaką szlifierkę kątową 230mm wybrać? Zapytaliśmy profesjonalistów, jaką szlifierkę kątową polecają. W rankingu nie mogło zabraknąć znanych i cenionych marek, jak Bosch, Makita czy Hikoki.
To co najistotniejsze w pracy specjalisty, to szybkie tempo pracy urządzenia, które gwarantuje silnik o mocy 2600W. Nie grzeje się zbytnio – w zamyśle produkowana do pracy pod bardzo dużym obciążeniem, co potwierdzają użytkownicy.
Posiada dość duże rezerwy mocy i wysokie obroty – 6000obr/min. Użytkownicy wskazywali jako atut również przestawną głowicę z możliwością ustawienia głowicy w 4 położeniach co 90°.
Model standardowy, a jednak budzący zaufanie profesjonalistów. Zabezpieczenie przed przeciążeniem przyda się przy długiej i intensywnej pracy. Obniżona głowica ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach.
Szlifierka sprawdzi się przy demontażu konstrukcji stalowych, cięciu cegieł i bloczków betonowych czy cięciu i fazowaniu płyt stalowych. Posiada beznarzędziowy system wymiany tarcz.
Profesjonalna szlifierka do prac budowlanych, dzięki opcji dwóch ustawień rękojeści pozwala na pracę w ciasnej przestrzeni. Posiada blokadę silnika przy stałej pracy.
Prędkość obrotowa 6600obr/min pozwola na sprawne i precyzyjne szlifowanie. Uzwojenie silnika szlifierki zabezpieczone jest przed możliwością dostania się zanieczyszczeń.
Doskonała szlifierka z zabezpieczeniem przeciwpyłowym, wydajnym silnikiem oraz beznarzędziowym mocowaniem osprzętu. Funkcja łagodnego bezruchu pozwala na rozpoczęcie pracy bez szarpania.
Silnik tej szlifierki wyposażony jest w wzmocnione szczotki, pozwalające na dłuższą eksploatację. Opcja 3-stopniowej regulacji rękojeści bocznej pozwala na większą kontrolę i optymalne dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb.
Szlifierka idealna do prac budowlanych. Posiada system anty przeciążeniowy oraz ergonomiczną antywibracyjną rękojeść. system zabezpieczający przed samoczynnym uruchomieniem po ustąpieniu awarii prądu.