Wybrana przez Ciebie konfiguracja jest aktualnie niedostępna. Zmieniliśmy parametry podświetlone na niebiesko, sprawdź je przed zakupem.
- Kurier DPD
Darmowa dostawa
od 250 zł
Darmowa dostawa od 250 zł
Dostawa w 24h
Dotacje
Odroczone płatności
4,9/5 na Opineo
Do czerwca nie płacisz!
Oblicz ratęU Ciebie za 2-3 dni
Informacje
Informacje handlowe
Informacje o bezpieczeństwie
Akumulatorowa przecinarka tarczowa DCE090ZX1 Makita to profesjonalne elektronarzędzie, które sprawdzi się podczas prac budowlanych, brukarskich itp. Jest przystosowana do pracy z tarczą korundową umożliwiającą przecinanie metalu lub z tarczą diamentową do przecinania betonu, cegieł itp. Do zasilania przecinarki potrzeba dwóch akumulatorów litowo-jonowych 18V LXT, których napięcie będzie się sumować, dając 36V. Takie rozwiązanie pozwala osiągnąć narzędziu większą wydajność i dłuższy czas pracy. Model DCE090ZX1 posiada też silnik bezszczotkowy, który gwarantuje wysoką sprawność pod obciążeniem. Przecinarkę Makita wyposażono w zabezpieczenie przed odrzutem, funkcję łagodnego rozruchu, hamulec silnika, blokadę włącznika oraz diody LED (doświetlenie miejsca pracy wskaźnik przeciążenia). Do urządzenia można doprowadzić wodę w celu chłodzenia tarczy diamentowej (wąż umieszczony na obudowie). Dzięki specjalnej osłonie akumulatory są chronione przed wodą przy cięciu na mokro.
Opinie o modelu
Ten produkt nie był jeszcze oceniany.Produkty w narzedzia.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.
Gwarancja
W celu uzyskania 3-letniej gwarancji producenta należy zarejestrować produkt w odpowiednim terminie na stronie producenta, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych.
Dostawa
Dla tego rodzaju produktu oferujemy dostawę
kurierem DPD.Firma Rotopino.pl S.A. dokłada wszelkich starań, aby zamówiony towar dotarł do Klienta w nienaruszonym stanie. Dbając o odpowiednie zabezpieczenie oferowanych produktów, pamiętamy również o środowisku naturalnym.Z tego powodu używamy przyjaznych ekologicznie opakowań, a większość wypełniaczy pochodzi z recyklingu materiałowego.