- Kurier InPost
- Paczkomaty InPost 24/7
Darmowa dostawa
od 250 zł
Darmowa dostawa od 250 zł
Dostawa w 24h
Dotacje
Odroczone płatności
4,9/5 na Opineo
Informacje
Informacje handlowe
Informacje o bezpieczeństwie
Wyłącznik samoczynny 16A E27 230-400V L-16A GHS101 2160 VP0 WBWB-160xxx-A051 używany jest powszechnie przez elektryków oraz instalatorów w rozdzielnicach zlokalizowanych w mieszkaniach lub zakładach pracy. Znajduje zastosowanie głównie w sieciach starszego typu, gdzie nadal wykorzystuje się bezpieczniki topikowe. Prezentowany wyrób zabezpiecza instalacje elektryczne oraz znajdujące się w nich odbiorniki. W naszym sklepie internetowym da się znaleźć wyłączniki samoczynne 16A E27 230-400V L-16A GHS101 2160 VP0 WBWB-160xxx-A051 wyprodukowane w zakładach firmy Kontakt-Simon. Marka ta jest znana w branży elektrycznej z odporności i niezawodności swoich produktów. Prąd znamionowy w tym modelu to 16A. Mocowanie odbywa się za pomocą gwintu E27. Wyłączniki samoczynne 16A E27 230-400V L-16A GHS101 2160 VP0 WBWB-160xxx-A051 są sprzedawane za pośrednictwem naszej strony WWW na sztuki. Minimalna ilość konieczna do realizacji zamówienia to jedna sztuka opisywanego akcesorium.
Dane techniczne:Opinie o modelu
Ten produkt nie był jeszcze oceniany.Produkty w narzedzia.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.
Gwarancja
Produkt jest objęty roczną gwarancją producenta w przypadku zakupu na firmę lub 2-letnią gwarancją w przypadku zakupu przez klienta indywidualnego. Szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdują się na stronie producenta.
Dostawa
Sposób dostawy uzależniony jest od gabarytów towaru oraz metody wybranej przez klienta w trakcie składania zamówienia. Dostępne są następujące możliwości odbioru zamówionego towaru:
Firma Rotopino.pl S.A. dokłada wszelkich starań, aby zamówiony towar dotarł do Klienta w nienaruszonym stanie. Dbając o odpowiednie zabezpieczenie oferowanych produktów, pamiętamy również o środowisku naturalnym.Z tego powodu używamy przyjaznych ekologicznie opakowań, a większość wypełniaczy pochodzi z recyklingu materiałowego.